Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

usługi » kredyty oraz leasing

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty kredytowej oraz leasingowej w Naszej firmie.

 

Kluczyk_2 

- Oferujemy Państwu kredyt, lub leasing dostosowany do indywidualnych potrzeb, który ułatwi realizację planów związanych z zakupem samochodu, oferując korzystne warunki finansowania rat oraz możliwość indywidualnego wyboru wysokości kredytu lub leasingu.

 •   O kredyt mogą ubiegać się osoby fizyczne, dysponujące udokumentowanym źródłem dochodów w postaci: umowy o pracę, emerytury lub renty, umowy zlecenia, umowy o dzieło, umów agencyjnych, wynajmu nieruchomości, prowadzenia działalności gospodarczej, gospodarstwa rolnego, dywidend, udziałów w spółkach z o.o. oraz dochodów z tytułu alimentów.
 •    Leasing jest rozwiązaniem dedykowanym dla firm, które stają przed  koniecznością zakupu samochodu, ale chcą zachować płynność finansową na niezmienionym poziomie.

 

        ZALETY NASZEGO LEASINGU

 

leasing_monety 

 • Leasingodawca przejmuje na siebie czynności związane z zakupem samochodu, rejestracją i w porozumieniu z dealerem przekazaniem go leasingobiorcy.
 • Wysokość opłat leasingowych dopasowana jest do sytuacji finansowej Leasingobiorcy.
 • Spłata rat leasingowych dokonywana jest z bieżących przychodów, wynikających z eksploatacji samochodu, a to poprawia płynność finansową firmy.
 • Tytuł własności jaki ma Leasingodawca do samochodu stanowi element zabezpieczenia umowy leasingu.
 • Podstawą kalkulacji rat leasingowych jest wartość netto przedmiotu leasingu. Podatek VAT od zakupu przedmiotu jest finansowany przez Leasingodawcę.

 

  ZALETY NASZEGO KREDYTU

 

Leasing_kalkulator

Kredyt jest najczęściej rozważanym rozwiązaniem, gdy brakuje nam określonej sumy pieniędzy na pokrycie wydatków związanych z bieżącymi potrzebami lub planami na przyszłość. Popularność kredytu jest związana z zaletami, jakie posiada:

 • kredyt daje możliwość szybkiego uzyskania niezbędnych środków na sfinansowanie zakupu samochodu. Skorzystać z kredytu może zarówno klient indywidualny i przedsiębiorstwo.
 • Tak jak w przypadku leasingu wysokość spłat kredytu można dostosować do własnych możliwości finansowych. Poza tym gdy wysokość zaciągniętych przez nas zobowiązań jest dla nas zbyt uciążliwa, można starać się o kredyt konsolidacyjny, który pozwoli na zmniejszenie płaconej przez nas miesięcznej raty przy jednoczesnym wydłużeniu okresu kredytowania;
 • W przypadku naszego kredytu nie jest wymagany wkład własny. Całość zakupu czy też planowanej inwestycji może zostać sfinansowany ze środków, które pożyczy nam bank. W związku z tym nie trzeba dysponować dużymi rezerwami gotówki;
 • Oferujemy szereg udogodnień przy spłacie kredytu, jak np.: malejące raty, możliwość kredytu 50x50, lub 3x33.

 

GetinLeasing 

 

idea_leasing_1

 

BRE_leasing

   

Każdy leasing lub kredyt na samochód, jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klienta, innymi słowy warunki kredytu są elastyczne i w niektórych przypadkach mogą być zmienione i dopasowane do bieżącej sytuacji klienta.

 

PODPIS_3


Bliższych informacji udzielą Państwu nasi doradcy, pod numerem telefonu: 12-658-44-00 wewn. 23

Godziny otwarcia Firmy:

Pn - Pt: 8.00 - 18.00

Sobota: 8.00 - 13.00

Tagi: Autorobot System, kredyty samochodowe, leasing samochodów, pośrednictwo kredytowe, pośrednictwo leasingowe.